Serwisy społecznościowe stanowią jedno z najlepszych miejsc, na których można uzyskać linki zwrotne. Składają się one głównie z blogów. Blogi na 40-50 różnych domenach z wysokim PR>4 bardzo dobrze wzmacniają Twoje linki zwrotne. Poniżej część blogów, jakie na ta chwilę obsługuje SenukeX:
Social Network (SenukeX) - lista

Jedna trzecia blogów z tej listy ma PR równe 8 lub wyższe. Z tego poradnika nauczysz się w pełni wykorzystać SenukeX uzyskując linki zwrotne z bardzo mocnych stron.

Social Network Project

 1. Tworzymy konta według mojego wcześniejszego poradnika – Account Creation.
 2. Zakładamy nowy projekt ‘Social Network’:
  Social Network (SenukeX) - project Social Network
 3. uzupełniamy pola naszym artykułem i klikamy przycisk ‘Auto generate spinner variations!‘, a następnie ‘Auto-generate now!’ by wygenerować synonimy.Social Network (SenukeX) - krok 3
  Do artykułu możemy dodawać zdjęcia i materiały video.
 4. Wybieramy profil, z którego będziemy zamieszczać wpisy:
  Social Network (SenukeX) - krok 4
 5. uzupełniamy pola ‘Post Settings‘ z prawej strony:
  Social Network (SenukeX) - krok 5
 6. zaznaczamy strony na których założyliśmy już wcześniej konta – będziemy na nich publikować nasz wpis:Social Network (SenukeX) - krok 6
 7. Niektóre strony wymagają wybrania konkretnej kategorii – w tym wypadku klikamy na i wybieramy odpowiednią dla nas kategorie:
  Social Network (SenukeX) - krok 7
  Możemy to zrobić w łatwiejszy sposób: klikając na ‘Auto-select categories’ – by automatycznie zaznaczyć kategorie najbardziej odpowiednie dla naszego artykułu:
  Social Network (SenukeX) - krok 7b

Po dwóch próbach powinno nam się udać uzyskać powyżej 45 linków na portalach społecznościowych z wysokim PR. Nawet jeśli część z nich zostanie usunięta, zawsze możemy utworzyć ich więcej.
Zazwyczaj na stronach o tematyce medycznej, farmaceutycznej, hazardowej itp. artykuły usuwane są bardzo szybko. Najdłużej utrzymują się wpisy w kategorii gry, czy gadżety elektroniczne.
Wpisy utworzone w portalach społecznościowych należy regularnie pingować w celu zwiększenia mocy indeksowania.

Aby znaleźć adresy URL, przejdź do zakładki URL w głównym oknie SEnuke i otworz link o nazwie użytej w kroku 6.

Napisane w oparciu o:

 • forum BlackHatWorld.com
 • ProimBlogger.com
 • OwnedCore.com
 • SenukeX.co