Ogólne porady dla osób korzystających z programu SenukeX.

 1. By mieć dobry success rate trzeba nie używać proxy, lub używać tylko płatnych i bardzo szybkich (z jak najmniejszym pingiem). Przy tworzeniu pojedynczego konta nie ma opcji, by IP znalazło się na czarnej liście.
 2. Nie należy uruchamiać kilkukrotnie programu na tym samym komputerze, nawet jak jest on bardzo dobry i mamy zapewnione szybkie łącze.
 3. Opcja “Download pre-created hotmail account” działa w miarę dobrze i znacznie przyśpiesza proces zakładania kont.
  Możesz pobrać do 15 adresów e-mail każdego dnia korzystania z SEnukeX. Każdy ma przydzielone odgórnie 15 e-maili przez zespół SEnuke. Jeśli już z nich korzystałeś, kliknij na stworzenie e-maila i wybierz hotmail. W obu wypadkach e-mail zostanie stworzony, i będzie mógł być wykorzystywany do stworzenia konta i jego aktywacji.
  Najlepsze emaile do SenukeX są na Hotmailu. Hotmail jest najlepszy do integracji z SEnuke, gdyż nie sprawia zbyt wielu problemów.
  Z e-mailami na Yahoo i Gmail często są problemy z weryfikacją wiadomości.
 4. Sposób na aktywację kont z wiadomości, które trafiły na naszej skrzynce do spamu:Przy dodawaniu konta, w zakładce po prawej Verify Emails w ustawieniach Email Server Type wybieramy IMAP zamiast POP3 – pozwoli to na dostęp do wiadomości, które trafią do SPAM’u i weryfikacje większej ilości zakładanych kont.
 5. Jedyna słuszna captcha to: Death by captcha. Nie korzystajmy z decaptchera itp. bo są mało skuteczne i powodują znaczne zmniejszenie success rate’u.
 6. SenukeX dobre wyniki przynosi wraz z programami:
  SB, AMR, BMD, XRUMER i innymi SEO-narzędziami.Bardzo ważna jest indeksacja, wiele osób na BHW do szybkiej indeksacji poleca AMR, czyli: Articles Marketing Robot:

  “but of course. indexing the properties is equally as important. back linking with an AMR blast solves that problem for me and in as little as 24 hours. i can get 70-80% Social network properties indexed and in a week or two prob as near as 90%.. “

 7. Jak często?
  Dla jednej strony wystarczają 3 kampanie dziennie.

  “3 campaigns per day is good enough 24hours run, depends on what template u use. “

 8. Jakie szablony (tzw. moduły) wybrać?
  Nigdy nie należy korzystać z jednego szablonu, ważne jest to by je zmieniać. Należy zapoznać się z modułami SenukeX i tworzyć własne szablony dla własnych potrzeb.
 9. Czy zawsze trzeba tworzyć nowe konta dla nowych projektów?
  Tak i nie. Można czasami korzystać z nowych, a czasami ze starych. Prawdopodobnie masz większe szanse na usunięcie np. jeśli zamieszczony zostanie tylko jeden wpis i na stronie będzie brakowało treści. Ważne jest by regularnie dodawać nowy artykuł co jakiś czas. Większość czasu zajmuje dodawanie nowych kont, więc lepsze jest wysyłanie do starych…

Google lubi widzieć konto, które utrzymuje regularny ‘link building’, więc nic nie stoi na przeszkodzie by kilka razy korzystać z tej samej domeny..

Napisane w oparciu o tematy z forum BHW, przede wszystkim na podstawie tego tematu: http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/black-hat-seo-tools/295892-i-have-97-success-rate-senuke-x-tips-you.html