Siemanko! Witam na moim blogu. Na początek przedstawię Wam podstawy programu SenukeX.
SenukeX jest to zaawansowane narzędzie, stworzone do tworzenia wartościowych linków, pochodzących z serwisów o wysokim Page Ranku (PR) i Trust Ranku (TR).
Oprogramowanie to umożliwia tworzenie kilku poziomowych kampanii, głównie w oparciu o Profile Web 2.0, ale także o serwisy blogowe (Social Network), strony z artykułami (Article Directory oraz Press Releases), serwisy zakładkowe (Social Bookmarking) i profile na forach (Forum Profile). Za przyśpieszenie indeksacji stworzonych linków odpowiedzialny jest PingerRSS Builder, który tworzy kanał RSS z linkami do założonych stron, oraz dodaje je do katalogów RSS.

Jak już wspominałem wcześniej, linki utworzone za pomocą kampanii w SenukeX można łatwo i wygodnie podzielić na kilka poziomów (tzw. Tier‘ów), tworząc przy tym różnorakie schematy linkowania (piramida, pierścień itp.).

Program nie należy do najtańszych, bo koszt abonamentu wynosi $147/miesiąć, jednak jeśli poświęcimy czas na dobre skonfigurowanie go będziemy w stanie wycisnąć z niego ostatnie poty z korzyścią dla naszych stron docelowych 😉

Nie mniej jednak jeśli dopiero zaczynacie zabawę w blastowanie i macie zamiar płacić te $147 przez 12 miesięcy, to na dobry początek lepszym rozwiązaniem według mnie będzie kupno xRumer’a za $590 (pod backlinki z profili) nadaje sie jeszcze lepiej niż SenukeX 😛

SenukeX banner

W następnych wpisach opisze szczegółowo działanie każdego z modułów programu SenukeX.

SenukeX: kurs dla początkujących:

  1. SenukeX: Account Creation

  2. SenukeX: Social Network

  3. SenukeX: Social Bookmarking

  4. SenukeX: Web 2.0 Profile

  5. SenukeX: RSS Project

  6. SenukeX: Article Directory

  7. SenukeX: Press Release

  8. SenukeX: Forum Profile Account Creation

  9. SenukeX: Forum Profile Project

  10. SenukeX: Porady i informacje ogólne