Krótki poradnik opisujący krok po kroku proces zakładania kont w programie SenukeX. Utworzone konta można później wykorzystać w różnych projektach i kampaniach.

Do procesu tworzenia kont potrzebne nam będą trzy rzeczy:

 1. CCleaner
  Na początku wyłączamy wszystkie przeglądarki i uruchamiamy CCleaner (http://www.piriform.com/ccleaner) zanim rozpoczniemy tworzenie kont. Programik ten usuwa wszystkie ciastka, historie i pliki tymczasowe stron.Zwiększa to tzw. ‘wskaźnik sukcesu’ (success rate) tworzonych kont.
  Jeśli jakaś witryna przechowuje ciasteczka, to może łatwo wykryć, że masz już na niej konto i uniemożliwi zakładanie kolejnego…
 2. Proxy
  By wyniki miały jak najlepszy rezultat zaleca się całkowite wyłączenie proxy. Wiele osób na BHW piszę o tym, że dzięki temu zakłada się znacznie więcej kont.
  Jeśli jednak musimy korzystać z proxy, to jedynym dobrym wyborem jest buyproxies.org. Są to najtańsze a zarazem najszybsze dostępne płatne proxy. Czas połączenia jest znacznie szybszy niż u konkurencji.
  Account Creation (SenukeX) - proxy
  Jeśli zdecydujemy się korzystać z proxy, aby je ustawić otwieramy kartę Options z głównego okna Senuke, wpisujemy swój login i hasło, a następnie wprowadź proxy w następującym formacie:Adres IP: port np.:189.89.78.67:8080
 3. Captcha
  W kolejnym kroku przechodzimy do zakładki Captcha i wprowadzamy nasze dane. Po uzupełnieniu pól sprawdzamy ich poprawność klikając na ‘Check captcha balance‘. Co do skuteczności, bardzo dużo zależy od serwisu od captchy. Według różnych źródeł najlepszym serwisem do obsługi captchy w SenukeX jest deathbycaptcha. Oprócz tego, że jest najlepszy, nie jest drogi – pobiera 1 dolara za 1000 captchy.Serwis decaptcher.com powinniśmy omijać szerokim łukiem, gdyż jego skuteczność jest na poziomie 20%.
  Account Creation (SenukeX) - captcha

Account Creation

 1. W celu rozpoczęcia zakładania otwieramy zakładkę New/Account Creation:
  Account Creation (SenukeX) - krok 1 - new account
 2. Klikamy dwa razy lewym przyciskiem myszy na nowo założony projekt, aż otworzy się nam nowe okno:
  Account Creation (SenukeX) - krok 2
 3. Klikamy na przycisk ‘Generate Random Profile‘ (prawy górny róg) by wygenerować losowe informacje do profilu.
 4. Wybieramy nazwę projektu w polu ‘Project profile‘ (na samej górze) lub tworzymy nowy klikając na ikonkę plusika. Spowoduje to zapisanie wszystkich informacji o koncie pod tą nazwą.
 5. Następnie kliknij na ‘Create Email Address…‘ w celu stworzenia e-maili i wybierz opcję ‘Download pre-created hotmail account‘. Możesz pobrać do 15 adresów e-mail każdego dnia korzystania z SEnukeX. Każdy ma przydzielone odgórnie 15 e-maili przez zespół SEnuke. Jeśli już z nich korzystałeś, kliknij na stworzenie e-maila i wybierz hotmail. W obu wypadkach e-mail zostanie stworzony, aby mógł być wykorzystywany do tworzenia konta i jego aktywacji.
  Account Creation (SenukeX) - krok 5Należy pamiętać w tym kroku, o tym, że najlepsze emaile do SenukeX są na Hotmailu. Hotmail jest najlepszą pocztą do integracji z SEnukeX, zazwyczaj nie sprawia zbyt wielu problemów.Ze skrzynkami na Yahoo i Gmail są problemy z weryfikacją wiadomości, dlatego należy je pomijać.
 6. Teraz wybieramy moduły na których mamy zamiar tworzyć konta.Możesz je zaznaczać indywidualnie, wybrać kategorie (np. tylko Socjalne), lub po prostu zaznaczyć wszystkie (Select all Sites):
  Account Creation (SenukeX) - krok 6
 7. Zaznaczamy fajką opcje ‘Verify emails automatically‘ i ustawiamy czas na jedną minutę.
  Account Creation (SenukeX) - krok 7
  Dzięki temu minutę po założeniu konta program automatycznie sprawdzi pocztę i aktywuje nasze nowo założone konto.
 8. Koniec konfiguracji – klikamy ‘Start‘ (w lewym górnym rogu) i zaczynamy tworzenie kont:
  Account Creation (SenukeX) - krok 8

Pamiętaj, że do tworzenia kont należy zawsze podejść w co najmniej 2 próbach.

W kolejnej próbie po prostu zaznaczamy opcje ‘Select all sites without account‘:
Account Creation (SenukeX) - koniec

i ponownie klikamy na ‘Start‘.