Gdy masz sporo stron zapleczowych, z pewnością spotkałeś się już z problemem tekstów. Wiadomo, że najlepiej zadbać o unikalną treść – jednak gdy ilość naszych zapleczówek jest duża, opłacenie unikatowej treści od copywriter’a będzie nas sporo kosztować.. Sprawa wygląda podobnie z opisami do katalogów. Stworzenie unikalnej treści dla każdego opisu, zamieszczanego w katalogach i preclach graniczy z cudem.

Pozycjonując strony prędzej, czy później staniesz przed problemem: “skąd brać unikalną treść?”

I tutaj z pomocą przychodzą mieszarki tekstów. Mieszacz tekstu, czyli tzw. synonimizer, mieszarka bądź generator tekstu jest idealnym narzędziem, rozwiązującym problem unikalnych tekstów.

Wystarczy, że w napisanym artykule dopiszesz do słów jak najwięcej synonimów.

Jak umieszczać synonimy do mieszacza?

Większość narzędzi obsługuję synonimy, które umieszczone są w klamrowych nawiasach i oddzielone od siebie pionową kreską np. {samochód|auto|pojazd}. Skrypt mieszacza przy generowaniu nowego tekstu wybierze losowo jedną z fraz umieszczonych w nawiasie klamrowym. Ważne jest, aby tekst zawierał jak najwięcej synonimów do jak największej ilości słów – dzięki temu nasz nowo wygenerowany tekst będzie unikalny.

Pamiętaj jednak, aby w miarę możliwości utrzymywać sens tekstów. Często korzystamy z gotowych narzędzi do synonimizowania tekstu, jednak bez wcześniejszej korekty, wygenerowane teksty mogą stracić swój sens.

Mieszacz tekstu idealnie nadaje się do generowania nie tylko opisów katalogów, komentarzy na blogi, ale również świetnie spisuje się przy generowaniu tekstów zapleczowych na blogach z dalszego poziomu.

Skąd brać synonimy?

Zamiast główkować nad odpowiednimi synonimami, lepiej skorzystać ze słowników synonimów, które dostępne są za darmo w Internecie, np. https://www.synonimy.pl 😉

Mieszacz tekstu / mieszarka tekstu / synonimizer / generator tekstu

Dobry mieszacz tekstu oprócz losowania synonimów powinien również:

  • umożliwiać mieszanie akapitów;
  • wyświetlać ilość słów, znaków oraz znaków bez spacji wygenerowanego tekstu;
  • pozwolić na pobranie wygenerowanego artykułu.

Wszystko to dostępne jest za darmo w Mieszaczu tekstu 😉